prof. H. Sobota w kalsie 1962 r.

Serdecznie zapraszamy na "Wieczór wspomnień" do świetlicy wiejskiej w Wielowiczu w dniu 14 grudnia (sobota) o godz. 15.30.

Podczas wieczoru będziemy wspominali czasy szkolne w Wielowiczu do połowy tal 60. XX w. Gościem honorowym będzie Pan Henryk Sobota, nauczyciel pracjący w naszej szkole na początku lat 50., a następnie kierownik szkoły w latach 60. Potem został dyrektorem Zespołu Szkół Zawodowych w Sępólnie Krajeńskim. Pan profesor na spotkanie przygotował wiele zdjęć z dawnych czasów, przedstawiających budynki szkolne oraz uczniów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, uczniów, ich rodziców - dziś zapewne rówieśników Pana profesora, a także naszą młodzież, która będzie miała okazję poznać część bardzo ciekawej historii Wielowicza i Szynwałdu. Pan profesor niezwykle barwnie opowiada o minionych czasach, w których uczestniczył zawodowo i prywatnie.

                                                                           Wieczór wspomnień 30.01.2015 r.

Przypominamy, że w ostatnim wieczorze wspomnień w Wielowiczu uczestniczyliśmy 4 lata temu. Do dzisiaj mile to wspominamy. Zgromadziliśmy wówczas wiele ciekawych fotografii dokumentujących naszą wieś i jej mieszkańców. Na spotkanie prosimy przynieść stare fotografie, które być może zainspirują następne takie wieczory tematyczne.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy !!! 

                                                                                                                                                                                              AKTYWNI WIELOWICZ